REİKİ TILSIMLI KRİSTAL KUVARS KOLYE UCU hemen .

05323684952


Kızılderililer, Afrikalı kabileleri, eski Mısırlılar, Aztekler, Romalılar, İskoçlar ve sayısız diğer kültürler kristal kuvarsı şifa, meditasyon, manevi gelişim, dini nesneler olarak, cenaze törenlerinde, kötü büyüleri uzaklaştırmak için kullanmışlardır.

Budizm’in yedi kıymetli taşından biridir. Eski rahipler, kristal kuvarsı negatif enerjiyi engellemek, büyüleri bozmak ve tüm kara büyüyü yok etmek için kullanmıştır. Eski bir Maya efsanesi, farklı yerlerde gizlenmiş on üç kutsal kristal kafatasının bulunduğunu ve bunların Maya takvimi döngüsünün sona ermesine yakın bir araya getirilmesi gerektiğini yazmaktadır.
.
Metafiziksel olarak son derece popüler olan kristal kuvars, tüm kristaller arasında en çok özelliği bulunan şifa taşıdır. Kuvars, her koşulda çalışabilen, mineral krallığının en güçlü şifa taşıdır. Kuvars; necef taşı, dağ kristali ya da kaya kristali olarak adlandırılabilir.
.
Kuvars kristali, vücudun enerji merkezleri olan 7 çakranın hepsini dengeleme ve aktive etme kabiliyeti nedeniyle “Usta Şifacı” olarak bilinir.
.
.
.
#kristalkuvars #kuvars #doğaltaş #teiki #pandül #kolye #aşktılsımı #aşk #kolye #pembekuvars #şans #kısmetaçma #bolluk

 

KRİSTAL KUVARS

kuvars taşı, takı ya da taş olarak taşınırsa, vücuttaki negatif enerjiyi temizler ve tüm olumsuzluklardan arındırır.
Sindirim sistemi hastalıklarında çok etkilidir. Hastalıkların iyileşmesinde olumlu bir şekilde faydaları vardır. Ayrıca, bağışıklık sistemini de güçlendirir.
Gücü ve enerjisi ile kartal görüşü verir ve göz hastalıklarının iyileşmesine yardım eder. Göz için en önemli taşlardan biri gül kuvars taşıdır.
Kan hastalıklarının iyileşmesinde yardımcı olduğu gibi kan dolaşım sistemini sağlıklı tutar, bu özelliği ile Lapis Lazuli taşına benzerlik gösterir.
İç organ hastalıklarını ve tiroit bezi hastalıklarını iyileştirmede etkilidir. Ayrıca guatr hastalığı için de şifadır.

Gül kuvars taşı, duygu, düşünce ve iç güçleri dengeleyerek, hayatı ve olayları berrak düşünceler ile kavramayı sağlar.
Ayrıca gül kuvars taşı, elektronik eşyaların yaydığı radyasyonu üzerinde toplar. Böylece radyasyonun yayılmasını ve insanlara zarar vermesini önler.
.