tılsımlı aşk ritüelleri kitabı

   Dilek Ercan Tılsımlı Aşk Ritüelleri kitabı neden kitapçılarda satılmaz? Satılamaz çünkü bu ritüelleri uygulayabilmek için enerjiye uyumlanmanız gerekiyor. Tılsımları aktifleştirmek için de size uyumlanmış tılsım kolyeniz olması gerekiyor. Kitabı sipariş ettiğinizde kolyenizle ve tütsünüzle birlikte geliyor. Enerji uyumlaması çalışması için randevunuz veriliyor. Enerjiye uyumlandıktan sonra kolyeyle tılsımlara uyumlanıp mühürleniyor enerjiniz ve kitaba bağlanabiliyorsunuz böylelikle. Kitapta 30 adet ritüel ve ilişki yönetimi ile ilgili ip uçları ve günlükleriniz bulunuyor.
Aşık etme ritüelleri
Geri getirme ritüelleri
Bağlama ritüelleri
Cazibe tılsımı (karşı cinsi etkileme ritüeli)
Soğutma uzaklaştırma ritüeli
Büyü bozma ritüeli
Hepsi binlerce yıllık geçmişe dayanan çok etkili tılsımlarla desteklenen Dilek Ercan ritüelleridir. İstediğiniz ritüeli kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu kitap ömürlük başucu kitabınız olacaktır. Size özel kitabınızı hemen sipariş verin.

05323684952

 

önsöz


   Bütünün ve benim ve ilgili herkesin en yüksek hayrına !...
   Öncelikle neden bu kitabı yazma gereği duydum? Bundan bahsetmeliyim sanırım. yıllardır yaptığım çalışmalar ve uygulamalar sonucu taşıyamayacağım kadar fazla bilgi birikimimin bir şekilde kayıt altına alınması gerekiyordu. Ancak asıl neden bunun yanında birikmiş bilgi birikiminin yanında birikmiş acılardı.O kadar çok acı varki dünyada ve insanlarda. Enerji uyumlamalarımla yıllar önce kendi acılarımla başetmeyi şükürler olsun öğrendim ve başettimde. Hatta beni tanıyanlar nasıl bir hastalıktan kendimi şifalandırarak bu günlere geldiğime tanıktırlar. Hayatımda yaşamadığım acı kalmamıştı desem yalan da olmaz neredeyse. Aştım başardım şükürler olsun ve öylede oldu. Doğuştan sahip olduğum pisişik güçler olsun, bildiğiniz anlamda hoca olan büyükbabamdan aldığım el olsun, enerjist yaklaşımla tedavi edebilen enerjisel dallarda Reiki, Access Bars, Bioenerji, Hipnoz, Genterapi, EFT ve hatta Astroloji olsun katkıları ianılmazdı.Artık acı çekmek yok benim için bu hayatta. Dip not bunu sizde başarabilirsiniz. Neyse bu bir sonraki kitabımın konusu olacak. Bu kitaptada sizlerin AŞK ACISI na nasıl derman olurum? Acılarınızı duymadan nasıl kanal olurum? Nasıl katkıda bulunabilirim sizlerin acısını enerjisel olarak üzerime çekmeden? Evet sizlerin her birinizin hikayesi ayrı ama çektiğiniz acı aynı.AŞK ACISI. Siz anlattıkça empati kurup siz gibi acılarınızı yaşıyorum o an içimde ve bunu artık istemediğime karar verdiğimde aklıma gelen ilk soru; şifacı kimliğim öne çıkıyor ve konuşmadan nasıl yardımcı olabilirim? di. Cevabı bu kitap oldu. Bu kitapla hayatınıza aşk anlamında istediklerinizi çekebileceğiniz ve kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir dizi rahmani ritüel ve tılsımlar bulacaksınız. Yapmanız gereken tek şey kitabımdaki tılsımları aktive edip uyumlamanız için kitapla birlikte gelen kolyeyi tütsüleyerek enerjiyi üzerinize mühürlemek. Sonrasında dilediğiniz ritüelleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Hepsi yıllarca denenmiş, başarılı sonuçlar alınmış binlerce yıllık gelenekler ve Anadolu tılsımlarında uyumlanmış ve tabi bana özel ritüellerdir. Ve asla unutmayın kitapla birlikte gelen kolye olmadan tılsımları uyumlayıp aktive edemezsiniz. Size özel uyumlanmış kolyeniz olmadan bu kitaptaki hiç bir tılsım çalışmayacaktır.Etkisizdir.
   Hayrınıza olsun inşallah, ve öyle de oldu, şükürler olsun!...