TEZAHÜR RİTÜELİ

🍀TEZAHÜR RİTÜELi🍀
1 adet hiç kullanılmamış çizgisiz defter
1 adet kırmızı tükenmez kalem
Tezahür dilekleriniz arzularınız anlamındadır.
Defterinizin birinci sayfasına şunu yazın:
DAVET
Yüksek benliğimin ve rehberlerimin ruhunu bu zamana ve ana davet ediyorum. Benliğimi ve ruhumu aydınlatacak yüce ışığı şu ana davet ediyorum.

2. Sayfaya şunu yazın
SESSİZLİK
Sessizlikte uzanıp dikkatimi şu ana verip kendimi zamanın tüm enerjilerinden çekiyorum.
Evrene yaydığım tüm duygu ve enerjilerimi geri çağırıyor ve kendimi yeniden topluyorum. Yeniden ben olduğumun farkına varıyorum.

3.sayfaya şunu yazıyoruz.
UYUMLAMA
Tezahürümle ilgili tüm bana sorun çıkaran her kim her ne varsa zihnime çağırıyorum. Bütün bu sorunlara kalbimden çıkan pembe bir ışıkla tüm sevgimi veriyor şifalandırıyorum. Tüm gerçekleri sevgiyle kucaklıyorum. Tezahürüm için her şeye gönüllüyüm. Her şeye gönüllüyüm. Her şeye gönüllüyüm. .
Her yazacağın sayfanın başına şu cümleyi yaz. .
Tezahürümle ilgili her şeye gönüllüyüm.
.
Ve tezahürün her ne ise 4. Sayfadan itibaren her gün bir sayfaya yazmaya başla. 21 kez her gün yaz. Yazdıktan sonra sırayla 1.2.ve 3. Sayfayı oku ve uzan sırt üstü. Tezahürün her ne ise olmuş gibi hayal et. Kapa gözlerini ve anı yaşa olmuş gibi hayal et ve gör. Dileğin gerçekleşmiş ve o anı yaşadığını gör. Sadece gör. 15 dakika bu hayalinle yaşa anı. Adeta bir meditasyon yapar gibi sessiz dingin ve huzur içinde hisset ve hayal et olmuş gibi. .
.
Ve öylede oldu şükürler olsun🙏❤️
.
Bu ritüele 21 gün devam et. Bütünün ve ilgili her kişinin en yüksek hayrına olacak şekilde zamanı geldiğinde olacağına inan ve mucizeyi yaşa. .
.
21 gün bitince yeni bir dileğiniz için yeni bir 21 güne başlayabilirsiniz. .
.bu bir #dilekercan @ruhani.atolye ritüelidir. Adı geçmeden paylaşılamaz. .
.
.
.
#tezahür #ritüel #tezahürritüeli #dileklergerçekolsun #dua #niyet #şükür #meditasyon